I  N  D  I  V  I  D  U  A  L DOM  J A K O  SYSTEM

CATAMARAN HOUSE / WYJĄTKOWE DOMY / TVN

PREMIERA: sobota 5 września, godz. 22:25 TVN Style

Z MIŁOŚCI DO MORZA-CATAMARAN House

O tym że życiowa pasja jest niewyczerpalnym źródłem energii, z pewnością nikogo nie trzeba przekonywać. Nie każdemu natomiast przyszłoby na myśl, że własne zamiłowania mogłyby stać się inspiracją podczas organizowania najbliższego otoczenia.

S K Y F A L L House w czasopiśmie Decoration & Design

Oryginalność nowoczesnej formy.... Publikacja projektu SkyFall House w czaspiśmie Decoration&Design.

S K Y F A L L House / WYRÓŻNIENIE

S K Y F A L L House wyróżniony wśród 10 najciekawszych projektów domów jednorodzinnych 2015 roku według portalu Archinea.

W R A T I S L A V I A HOUSE

Zapraszamy do obejrzenia naszego najnowszego projektu domu, który zlokalizowany będzie na wrocławskim Zaciszu, który wpisuje się w lokalizację najważniejszych obiektów wrocławskiego modernizmu na terenie Wielkiej Wyspy. Trudno o lepszy kontekst urbanistyczno-architektoniczny. Zamysłem było zaprojektowanie budynku nowoczesnego i komfortowego pod względem funkcjonalnym, odwołującego się do ducha modernizmu.

Dom na H O R Y Z O N C I E

Dom na Horyzoncie to typowy dom o nowoczesnej lekkiej formie, który ma w sobie coś prostego, tradycyjnego, z jednoczesnym zachowaniem bezpretensjonalnej indywidualności.

Dom U K R Y T Y... w podmiejskim krajobrazie

Dom U K R Y T Y to nasz najnowszy projekt, który chcemy Wam zaprezentować. Jednokondygnacyjna, minimalistyczna bryła budynku jednorodzinnego, usytuowana w leśnej scenerii, skryta za betonową kurtyną, to propozycja Domu Ukrytego w scenerii lasu w podmiejskim krajobrazie Żar.

Dom U K R Y T Y_Trailer

Dom Ukryty to zapowiedź naszego najnowszego projektu, który stawia granice pomiędzy wnętrzem i tym co na zewnątrz.... Enjoy!

S K Y F A L L House

S K Y F A L L H O U S E Zapraszamy do obejrzenia naszego najnowszego projektu domu, który zlokalizowany będzie w fantastycznej scenerii krajobrazu gór i lasów.

S K Y F A L L House_Trailer

Mamy ogromną przyjemność podzielić się z Wami kolejnym projektem, który zapowiada najnowszy Trailer. Więcej materiałów już wkrótce. Enjoy!

JABRAARCHITECTS w nowej odsłonie

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu nową odsłonę naszej strony www. W przeciągu niespełna 10 lat zrealizowaliśmy wiele projektów. JABRAARCHITECTS INDIVIDUAL jest dedykowana w szczególności dla Klientów prywatnych, którzy zechcą z nami zaprojektować i zrealizować domy oraz wnętrza dla siebie i swoich bliskich.

4 Pory Roku - Wnętrza Domu w Żłobiźnie

4 Pory Roku – Komfort w podmiejskim krajobrazie. To odsłona najnowszego projektu wnętrz Domu w Żłobiźnie i odpowiedź na potrzeby naszych Klientów.

Wnętrza Domu w Żłobiźnie_Trailer

Zapraszamy do obejrzenia Trailera do najnowszego projektu wnętrz Domu w Żłobiźnie, którym w całości podzielimy się z Wami już wkrótce.

Apartament Gorzka Czekolada w czasopiśmie Wnętrze z Pomysłem

"Turkus w Gorzkiej Czekoladzie. kontrasty nadają smaku". Publikacja projektu JABRAARCHITECTS w czasopiśmie Wnętrza z Pomysłem.

JABRAARCHITECTS w najnowszej edycji czasopisma Wnętrze z Pomysłem

"Ściany to znacznie więcej niż tło dla mebli." Ściany budują nasze wnętrza, zarówno dosłownie jak i w przenośni. Od tego jak je wykończymy zależy bardzo wiele, bo to one są tłem dla elementów wyposażenia, ale przy efektownym wykończeniu nabierają znacznie większej roli w aranżacji wnętrza. Dlatego z taką uwagą z jaką wybieramy podłogę, sofę czy stół, warto również pomyśleć o naszych ścianach. Czasem wystarczy niewielki zabieg, żeby wnętrze nabrało charakteru i zupełnie nowego oblicza. Zanim wiec pomyślisz o nowych meblach, przyjrzyj się dobrze swojej ścianie!

Grunt przy parkingu A4 18km od Centrum Wrocławia / 11 305m2 /

Prawdopodobnie jedno z najatrakcyjniejszych lokalizacyjnie miejsc przy autostradzie A4 pod Wrocławiem, pod inwestycję w nieruchomość gruntową. Feasibility Study dla nieruchomości gruntowej Krajków koło Wrocławia, przy węźle autostradowym / powierzchnia działki 11 305m2 / z przeznaczeniem pod zabudowę usługową - kompleks hotelowo-restauracyjny. Dostępne dla zainteresowanych inwestorów.

Deregulacja czy kolejny skok na kasę

Już wkrótce szczegóły odnośnie ustawy deregulacyjnej zawodów inżyniera i architekta i o konsekwencjach nowelizacji prawa budowlanego, dzięki której obowiązek pozyskania pozwolenia na budowę domu zostanie ograniczony tylko do "zgłoszenia".

Prosta forma w podmiejskim krajobrazie VIDEO

Nie-typowy dom z płaskim dachem w sąsiedztwie typowej, prowincjonalnej zabudowy w chaotycznym krajobrazie to świadoma odpowiedź inwestorów i pomysł na kształtowanie przestrzeni, estetyki i wzorców w otwartej scenerii podmiejskiej.